» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze změnit volbu "Otevřít v programu"

Ahoj, nelze mi změnit volba "Otevřít v programu"... přesněji jde.ale jen v rámci co mi volba sama nabídne, to je, že nabízí jen Windows prohlížeč fotografií ten lze zvolit, nebo malování, ale jiné programy prostě nelze zvolit i když je mám.. to samé u videa, nabídne mi to jen vždy 4 možnosti 1. Fotografie, 2 Google chrome, 3 Malování, 4 Windows prohlížeč fotografiípokud zvolím výběr jiných možností.. zase se mi nabízí stále to samé..IE.. Wordpad .Poznámkový blok.. Win Media Player který nepoužívám....... mám KMPlayer. ale ten se mi nenabídne.. na fotky mám Photofiltre ..a ten také není možné zvolit., pokud jej vyberu a odkliknu zas mi to skočí zpět do okna na vybraný soubor..ať už je to obrázek nebo video či zvukový záznam,... Mám Google Chrome a Win8 Díky za pomoc...Wilda

Odpovědi na otázku

stiahni si celi balik -ešte sa ti zide (google dokaže aj preklad stranky)http://www.eightforums.com/tutorials/8486-default-fi...