» Poradna » Programy

Nelze zkopírovat CD na disk

Chtel jsem si zkopírovat hudbu z CD na pevný disk, ale po vložení do mechaniky se nic nestane a počítač tvrdí že v ní žádný disk není. Dělá to jen u alba Scooter encore. Je to originál, ale u jiných mi to šlo. Nevím čím to může být. Mám Win XP pro sp2 a mechanika LG GSA H22L. Nevíte jak to udělat aby se CD aspoň zobrazilo např v průzkumníku?

Odpovědi na otázku

Použij Clone CD a je to v pohodě.

Vydavatel kasle na zakazniky a pouziva otravnou ochranu, ktera brani v pouzivani CD na pocitaci (= prodava "CD", ktere neni kompatibilni s nezbytnymi standardy).

kdyby jen na pocitaci ... ja tyhle zpropadeny chraneny originaly (tedy nektery z nich) uz nemuzu prehrat ani v autoradiu, hergot no rekni na co takovy audioCD vlastne je ?? muzu si s nim nanejvys podlozit kafe ... proc to delaji ? to opravdu chteji prijit i o toho posledniho zakaznika ktery jeste kupuje ty jejich zmrzacene nepouzitelne a predrazene placky ??

Tak já zkusím ten clone CD

A co vybec pouzivas za prehravac?

To neni otazka prehravace.. Pokud koupeny disk neni CD, ale nejaky zparchantely paskvil, tak to neprehraje. Ripovat/kopirovat se to obvykle da. Bud s pouzitim sw viz vyse nebo s pouzitim lihoveho fixu. :o)

Mi se to nezobrazí ani v ptůzkumníku, takže to není v přehrávači. V radiu mi to normálně hraje. Je to normální CD z obchodu.

jen technicka poznamka ... soudim, ze pokud to nejde radne prehravac v beznych CDrom mechanikach tak to opravdu normalni CD neni ... spis poradne zmrzacene cd ...

Vrať to prodejci, ať si to nabouchá!

Audiograbber 1.83, ten by to měl zobrazit. Asi se jedná od ochranu CDS 200.

pouzij any dvd odbourava ochrany jak na dvd ak i cd www.slysoft.com

Zkus, jestli se to roztočí v nouzovém režimu (restart, F8, heslo administrátora). Pokud nepomůže ani tohle, je nejlepší použít analogové kopírování, tím se veškerých ochran spolehlivě zbavíš. (Na kopii už žádná nebude a placka bude hrát bez problémů všude).

Občas taky pomůže "nějakej player (třeba i discman)" a nahrát do kompa a cedo je na světě...