» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze zapnout pc napoprvé

Dobrý den, mám problém se zapínáním svého stolního pc protože nelze zapnout napoprvé. Někdy naskočí napoprvé někdy ne. Když zapnu napoprvé zapíná se a potom se vypne, když ho zapnu napodruhé tak už se zapne.Je to pc Lenovo, win 10, 64bit, ram 6gb, procesor: AMD a10-6700 apu with radeon(tm) HD graphics 3.70GHz. Prosím o nějakou radu co s tím. děkuji

Odpovědi na otázku

Zkontroluj kondenzátory na desce a ve zdroji, stárnou, nafukují se a pak to takhle blbne.