» Poradna » Mobily

Nelze zapnout mobil

Dobrý večer,dnes v podvečer se mi vybil mobil. Nic neobvyklého. Jenže mi prostě nejde zapnout. Nesvítí mi ani kontrolní ledka nabíjení, mobil si bere jen asi 0,459 A. Jde sice zapnout, ale skončí to úvodní stránce "honor, powered by android" a dál ani ťuk. Nepomáhá ani dlouhý restart, opakuje se úvodní stránka, která mi tady od té doby svítí. Vlastně nejde ani vypnout, aby tato stránka nesvítila.V čem prosím může být problém? Mobil má už svá léta, je z roku 2016, ale ráda bych se dostala aspon k datům...Což mi připomíná, že ani na PC nejde vidět jako připojen...Před čtrnácti dny mi spadl a má lehkou pavučinku vpravo nahoře. M"že to mít souvislost? MOc děkuji za jakoukoli radu!

Odpovědi na otázku

Tady už rada není žádná, telefon to má za sebou a bohužel ani data z něj nevytáhneš. Na google je nemáš?

bohužel ne. ale i tak děkuji.

když už nejde nic dělat, nechal bych bud vybít baterku, nebo ji na chvíli odpojil, vyjmul

Zkusil bych externe nabit baterii jestli to ten mobil umoznuje. Vetsina novych mobilu uz ma baterii zabudovanou, ale pokud ji lze vyndat, tak bych to zkusil