» Poradna » Web a internet

Nelze zaplatit zboží z Ebay Paypalem :Unfortunately, we can't process your payme

V nakupování přez PayPal jsem nováček, tak bych potřeboval radu co dělám špatně. V Paypalu mám přiřazenou kartu mBank. V Ebay zvolím platbu přes Paypal, zobrazí se přihlašovací okno k Paypal, zadám jméno a heslo, kliknu na Log In, normálně vše proběhne až do okamžiku, kdy dám confirm and pay. Chvilku se motá kolečko a pak to vyhodí toto: Unfortunately, we can't process your payment. Here are your options: Check out with another PayPal method, like the one we're showing now. Select a different payment option.Prodejce platbu Paypal podporuje Při opakování pokusu o platbu se vše stále opakuje dokola.Nevíte, jak postupovat abych se dostal k úspěšnému zaplacení?Předem děkuji za Vaše rady.

Odpovědi na otázku

Nejspíš nemáš dostatečný limit pro platby na internetu na kartě.

Limit mám dostatečný

Bohuzel uz jim to pres rok nahodne blbne. Jedine doporuceni ktere na to jde dat je pouzivat jiny "obchod" - napriklad aliexpress. Ebay na opravu kasle, stiznosti na to dostava mraky.

To je nesmysl. 1) PayPal má stejného majitele, jako eBay a 2) velká většina transakcí na eBay probíhá pomocí PayPal, takže by byli sami proti sobě, kdyby jim to nefungovalo. Tohle vypadá spíš problém PayPalu s kartou.

S žádným "náhodným blbnutím poslední rok" jsem se nesetkal. Průběžně na ebay nakupuji (naposledy včera) a zcela bez problémů.

Ve Win7 se žádné problémy nevyskytují, jsou jen a pouze na Win10. Musí zřejmě souviset s nějakým zabezpečením

Mám Win 10 Pro a notebook s Win 7 a žiaden problém som za posledné dve roky s platbami na PayPal nezaznamenal na týchto systémoch. Akým zabezpečením? Windows nezasahuje do internetových platieb cez webové prehliadače

Vyjadruj se pouze k vecem o kterych neco tusis, at nejsi za blbce. No, ty uz jsi stejne za blbce tak jako tak hodne dlouho.

Tohle je nesmysl, zabezpečení Windows nemá nic společného s platbami.

Nesmysl to neni, staci se podivat na forum Paypal. Tech lidi, kterym Paypal na W10 blbne jsou tam mraky.

pod linuxem taky bez problému.

Už se ti přes PayPal s touto kartou podařilo někdy něco zaplatit?

Kludne je mozne, ze este tu kartu neoveril, alebo ma zablokovane platby cez internet a pod., ale k tomu nedostatku udajov co dal, to nema cenu riesit. Pre zakladatela otazky: Obrat sa na podporu Paypal a potom pripadne na svoju banku, ked paypol povie ze chyba nie je u nich.

Taky bych právě řekl, že si propojil kartu, ale ještě ji nemá ověřenou.

Jak ji mám ověřit, žádné ověření to po mně nechtělo, jak zde někdo psal o stržení nějaké částky a následném zadání kodu. nic takového se mi nestrhlo

Tak to je ten problém. PayPal musí kartu ověřit, jestli je opravdu tvoje. To znamená, že si strhne malou částku a k platbě přidá nějaký kód, který ty pak u té platby uvidíš v detailech v internetovém bankovnictví a píšeš ho PayPalu. Každopádně si asi budeš muset přečíst nápovědu PayPalu, už je to několik let, co jsem to prováděl, takže si to už přesně nepamatuju.

ne

Nakup na www.ebay.ca - stránky jsou kanadské, jinak stejné jako com. Netuším proč, ale ve Win10 se dost často z ebay.com nedá zaplatit přes PP. Na Win7 se mi to nikdy nestalo.

Ja nakupujem na ebay.com a vo Windows 10 mi to ziadne problemy nerobi.

A už jsi někdy přes PP platil? Provedl jsi ověření? Tuším, že tam musí proběhnout nějaké stržení symbolické částky, už si přesně ten proces nepamatuju.

Ne nikdy jsem neplatil, žádné ověření to po mně nechtělo

Že máš PayPal je chvályhodné. Že predajca PayPal podporuje je chvályhodné. Že máš k PayPal priradenú kartu je chvályhodné. Ale! Je tá karta bankou povolená pre platby on-line cez PayPal? Máš dostatočný limit pre platbu cez PayPal nastavený pre kartu?

Jestli jsi zkoušel platbu hned po zřízení účtu, tak je možné, že to souvisí s ověřením karty. Už si nepamatuji, jak to probíhá a jak dlouho to trvá. Paypal strhne nějaké drobné (nepřijdeš o ně) a může to nějakou dobu trvat. Nebo přenastavit limit pro internetové platby.Jinak Paypal používám docela často a ani ve Windows 7, ani ve Windows 10 žádné problémy nemám. Pokud ano, tak je to jednou za čas se třeba nepřihlásím na první pokus, což je bezvýznamné.

Ako je to s registráciou karty na PayPal?Pri registrácii karty v systéme PayPal dôjde zo strany PayPalu ku kontrolnému strhnutiu dvoch čiastok zároveň: 1 EUR a 1,5 EUR (suma môže byť iná pokiaľ klient deklaruje, že je z inej krajiny; tieto hodnoty spravidla platia, pokiaľ uvádza že je zo SR). Tieto transakcie sa objavia okamžite v sekcii Moje karty - Blokovania. V kolónke "miesto transakcie" nájde užívateľ štvormiestny číselný kód na PAYPAL - napr. "7870PAYPAL--*EXPUSE". Toto číslo sa zadá do systému PayPal a tým dôjde k overeniu platobnej karty. Suma 1 EUR bude vrátená na účet klienta a suma 1,5 EUR ostane pripísaná na PayPal účte.Poznámka : PayPal nie je služba našej banky a teda aj podrobné ekvivalentné informácie o tomto produkte sú predmetom kompetentných pracovníkov subjektu PayPal. Informácie poskytnuté nami sú sprostredkované na základe osobných skúsenosti našich klientov, a preto môže dôjsť k ich rozličnej interpretácii zo strany našich pracovníkov.

Tak už je to druhý den a stále mi nic nestrhly, platit stále nejde

Nemáš povolené platby kartou přes internet. ☺

Mám, platím s ní normálně na Wish, Alli

Tak se vyser na ebay a nakupuj na ali - mají tam to samý a obvykle o 10-30% levněji.

Ono existuje i jiné zboží než čínské šmejdy, napodobeniny a padělky, takže na ebay se dá sehnat spousta jiného zboží nejen od překupníků.

Tak daj odstrániť tú kartu a skús ju zaregistrovať ešte raz.