» Poradna » Mobily

Nelze zaktualizovat Whatsapp.

Dobrý den. Od dnešního dne mi nejde aplikace Whatsapp. Prý k 14.3.2017 byla zastaralá a od 15.3.2017 je nová verze. Když si ji dám stáhnout, píše mi to, že mám málo místa. Přitom na SD kartě mám volné kapacity k dispozici 14,28 GB a na vnitřním úložišti mám k dispozici 361 MB. Na aplikaci Whatsapp potřebuji jen 14,8 MB. Kde je chyba ? Mám nastaveno výchozí úložiště- Karta SD. Zkusila jsem dát i výchozí úložiště Vnitřní úložiště a nic se nezměnilo. Moc děkuji za odpověď. Mám dceru v zahraničí a komunikace přes Whatsapp je pro mě moc důležitá.

Odpovědi na otázku

Můžeš mít málo místa v mezipaměti. Stačí na to doinstalovat čistič https://play.google.com/store/apps/details a spustit ho. No a potom se pokusit ten komunikátor nainstalovat znovu. Myslím, že pak problém mít nebudeš.

Děkuji za odpověď, ale čistič mám 100%. A příjdu tou odinstalací a pak následnou novou instalací o dosavadní chaty- o komunikaci ? Nemám je zálohované.

Sám Whatsapp nemám, no myslím, že když máš starý a aktualizuješ ho na nový - bez deinstalace, jen aktualizace, pak o komunikaci nepřijdeš.

Jenže mně to právě nejde zaktualizovat pro údajný nedostatek místa, který ovšem mám, jak jsem si našla v mobilu v nastavení.

Nějak jsem nepochopil, co znamená čistič mám 100% ... Zkusila si vyčistit tu mezipamět, jak jsem radil výše?

One, třeba aktualizací u Skype jsem o historii nepřišel, tak určitě to neudělá ani WhatsApp, pokud ho nedeinstaluješ, ale jen zaktualizuješ.

Mě to právěže vůbec do té aplikace Whatsapp nechce pustit- jen, když si dám aktualizaci. No a když ji dám, tak mi to napíše, že mám málo místa. Prostě to nechápu, páč mám místa i v mobilu a i na SD kartě dost.

Protože můžeš mít plnou mezipamět - která nemá s pamětí v mobilu i SD kartě nic společného. Mno, pokud nevnímáš, co ti člověk upřímně radí ... pak je každá rada drahá.

To víš, ženská.. Celé volné odpoledne tomu budu věnovat a budu se snažit hledat příčinu a budu se řídit tvojí dobře míněnou radost. Whatsapp prostě potřebuji mít k dispozici co nejdříve. Děkuji.

Tak ten čistič jsem si stáhla. Ukazuje mi to, že mám pouze 2 mezipaměti k vyčištění a to Služby Google play-724KB a Obchod Google Play- 40KB. Služby Google play přeci nemůžu vymazat, nebo ano ?

ty nemažeš app jako takovou, jen její mezipamět

Tak jsem Whatsapp nakonec odinstalovala, pak jsem se ho pokusila znovu nainstalovat a opět- máte málo místa v úložišti, tak jsem se naštvala, na Whats. se vyprdla a stáhla si Viber. Ten šel úplně lehce a bez problémů. Nechápu dodnes.. Děkuji i tak všem za rady.

Whatsapp neznám, ale třeba Skype má komunikaci uloženou na serveru, takže při odinstalování o ni nepřijdeš. Ověř, jak to je u WA.