» Poradna » Programy

Nelze vyhledat soubory přes průzkumník

Ahojky, ve svém PC používám normálně v průzkumníku vyhledávací políčko a vše bez problému hledá.... u kamarádky, taky s W7 to není schopno hledat - hledá jen přes nabídku start a tam bez problému. Indexace nastavena, windows search zapnut, ve vlastnotech složky nastaveno hledání a prostě nehledá... Můžete mi poradit, co udělat, aby se to ráčilo hledat? Jinak na daném PC je systém optimalizován pro výkon.díky

Odpovědi na otázku

Daj sem screen obrazovky kde a v akom políčku prieskumníka zadáváš hľadanie. Ja hľadám zaindexované dáta cestou ikony vytiahnutej na ploche; C:\Users\%users%\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Libraries\Documents.library-ms-------------------http://www.thewindowsclub.com/fix-repair-broken-windows... Skus na Internete nejaké kutilské tunítka; Repair search w7.

Otevřu normálně jakoukoli složku, např. z plochy zástupce gogle disk, otevře se složka s podsložkami a nahoře v pravo máš v průzkumíkovi prohledat (takové to malé okénko s lupou) a vždy je tam co, tady prohledat google disk... Když to dělám na svém PC, hledá bez problému, u kamarádky nefunguje... Včera jsem zkoušela jestli to něco hledá - když zadám jen jedno písmeno, třeba P tak to něco najde - paradoxně to vyhledává jen pdfka ale taky ne všechna, když zadám jinou kombinaci písmen, která tam stoprontně je, tak to zase nenajde nic... Nahlásí to, že to nenašlo žádné výsledky vyhledávání a jestli chci hledat jinde, např. v počítač - na to kliknu a tam hledá bez problému ale v té konkrétní složce ne...