Nelze uspat pc

Mám dotaz po připojení nové podsvícené klávesnice a myši Yankee YKB 3100 počítač nelze uspat, pořád se probouzí aniž bych s něčím pohnul. Zkoušel jsem různá nastavení, ale nic nepomohlo. Co s tím?

Odpovědi na otázku

Zakaž ve správě zařízení u nové myši i klávesnice možnost probouzet PC.Pokud chceš vědět, co to probouzí, tak po probuzení PC spusť CMD nebo Power Shell jako správce a napiš tam "powercfg -lastwake". Vypíše ti to, co to naposledy probudilo. Pro jistotu opakuj, že to to třeba napsat PO probuzení a jako SPRÁVCE.