» Poradna » Ostatní

Nelze ukládat

Dobrý den, koupili jsme přes bazar hru Minecraft xbox one edition, hra sice funguje, ale když chceme jakýkoliv svět uložit, tak to píše, že to musime aktualizovat na plnou verzi a zaplatit skoro 600,-. Jsem laik a po pravdě to nechápu, hra nás stála 400,- za 600,- jsem mohla koupit novou v obchodě. To nejde použít na druhý xbox? Myskela jsem, že jskakoliv hra, pokud je na xbox one, nám půjde bez problémů a bude to plná verze, když je to ten samý disk, co se prodává v obchodě. Disk je originál v krabičce. Můžete mi to prosím někdo vysvetlit. Mockrát děkuji Katka

Odpovědi na otázku

A není licence Minecraftu vázaná na uživatelský účet, nikoli na vlastnictví placky?A ano za 600 jste mohla koupit v obchodě a neřešit, možná jste mohla koupit elektronickou licenci bez potřeby jít do obchodu a instalovat cokoli z toho dvd