» Poradna » Programy

Nelze stáhnout Watch Dogs

Čau lidi, potřeboval bych poradit, na Uplay je teď gratis Watch Dogs, problém nastane tehdy když si ho chci stáhnout, nechce mě to pustit dále, píše to že platbu nelze potvrdit protože je částka 0,00,- Předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

tak asi nebude zadarmo

Je to akce, do pondělí. (propagace Uplay)

Taky jsem bojoval s tou platbou ... nakonec to proslo s platbou PayPal ...

Out of stock. Smůla. ☻

včera sem to doma aktivoval a stáhnul na dva počítače a ok.Na jednom přes uPlay klienta klik na reklamu že je to zdarma a na druhym přes www článek a následně si link spustil uplay klienta - žádná platba za 0 ani problémy nebyly