» Poradna » Programy

Nelze spustit program ve visual studio 2008 c#

Dobrý den. , mám jeden problém. Vytvořil jsem si aplikaci ve visual studiu 2008 c# a uložil jsem si ji, asi 3 dny jsem ji dokončoval vše bylo a funguvalo v pohodě. Ale dneska jsem přidal kus kódu k jednomu buttonu a pote ho zase smazal a od te doby mi nejde aplikace spusti. Jakoby se už zapínala ale visual studio jen problikne a nic se nestane (nejde ani .exe soubor z adresaře kam jsem to uložil, prostě jako bych na to neklik)

nevíte čím to může byt ? jiné projekty fungují normálně.....

Odpovědi na otázku

A prelozit to jde v pohode?
Jen se to nechce spustit?

jj přeloží se to ale nespustí.....vubec to nechapu kod mam v pořádku, visual nehlásí ani chybu ani vyjímku , vůbec mě nenapada čim by to mohlo byt.