Nelze spustit pocitac

Problem se spustenim pocitace...Kde je chyba? Po zapnuti power zacne pocitac piskat a nemuzu se dostat ani do biosu....pls...poradte volat servis?.. Kde je problem...Pocitac je stary 7 let ...celeron 800...mam ho pouze na net..predem dik

Odpovědi na otázku

to moz\e byt hocico....sa uz neoplati do toho vrazat peniaze za servis, vyhod to a kup novy.

najskor to bude graficka karta, alebo RAM. Procesor sa malokedy "odpali",co sa tyka intelu... Skus nejaku nahradnu graficku kartu ak nejaku mas, a pamate tiez. Pripadne skus vytiahnut graficku a pamate a daj to tam nanovo, ale resetni CMOS. Starym kompom zvykne obcas "prepinat"

S největší pravděpodobností ram.Zkuste je vytáhnout a znovu nasadit.

RAMky jsem vytahnul a dal tam jen jednu (mam 3 ) a stejne nic...s tou grafikou tu zkusim

bože. Ani sa Vám nezdá nejak trocha normálne že 7 rokov starý PC (a to už nehovorím o Celeronoch) môže robiť problémy ??

nezda sa byt normalny, ale proste rodina poterbuje pocitac a na novy nema...bohuzel....jen jsem se ptal na problemy, ktere by to mohlo vyresit...co nejlevneji..

Vsechny komponenty vyzkouset na jine zakladni desce a kdyz to pobezi, tak je to zakladni deska. Jak jednoduche. Deska nejcasteji prestane fungovat kvuli elektrolytickym kondenzatorum, ktere nevydrzi naveky. Podivej se podrobne na zakladni desku a kdyz uvidis nejaky nafoukly, tak jsi na 90% nasel pricinu. Takovy kondenzator staci vypajet a zapojit novy(to ovsem v pripade zakladni desky nebyva takova sranda).

"Po zapnuti power zacne pocitac piskat"

Co tak "beepcode" ? Mozno ti presne "piska" aky ma problem.