» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze spustit operační systém

Zdravím,může mi někdo pomoci rozchodit systém který nenaběhne?Při zapnutí se mi zobrazí logo značky notebooku a pak hned skočí do černé obrazovky kde vlevo nahoře v horu bliká jen pomlčka.Notebook Acer Aspire windows 10

Odpovědi na otázku

start s F8. PodržetNebo jak naskočí logo stískat F8 start držet

Děkuju,ale nefunguje

Moje toshiba raz naskočila na 32 pokus. Vyp, počkat pár minutek a zap St+F8Nemusí to jít vždy všem, mi řek servisák

Možná jsem magor,ale myslíš tím startem zapínací tlačítko?Pokud jo tak ho nelze stisknout a držet.Zapne se až po puštění tlačítka

ano, vypnout podržením tlačítka zapnutí. Po minutce dvou, stisk opět totéž součastně s F8. Držet. Nebo F8 Mačkat ( jak morzeovku rychle) Start držet