» Poradna » Programy

Nelze spustit BIOS

Dobrý den,zdravím..Mám takový menší problém. Na mé základní desce MSI Boston se socketem 775 (dobrá vykopávka,co?:D) mi nejde spustit BIOS..Mám počítač od firmy HP a pokaždé když jej zapnu,naskočí mi nějaká ta HP sračka... A mám tam na výběr z různejch konin jako např. boot system,system recovery atd... Ale nejde se mi dostat do BIOSU. Jak zkouším mačkat DEL,jak zkouším všechny F věci...Prostě nic :) Ale nejvíc mě zaráží,ale "BIOS" nemám ani v nabídce... Předem díky za Vaše rady! :)

Odpovědi na otázku

HumusProdukt čo viem tak maval F10 alebo F11

Nejde...

Rutina BIOSu sa spusta automaticky pri zapnuti PC, to uzivatel nezmeni.Ty sa asi chces dostat do nastavenia (Setup) BIOSu."Mám počítač od firmy HP" Firma HP ma definovanu klavesu na vstup do nastavenia BIOSu "F10".Ked Ti "nějaká ta HP sračka" zneprijemnuje zivot, existuje ekologicky elektroodpad.