» Poradna » Notebooky

Nelze spustit BIOS u Fujitsu P701

Zdravím,u mého noťasu (fujitsu p701) nejde klasicky přes F2 vlézt do BIOSU. Po Zmáčknutí F2 PC sice pípne, ale pak následuje boot z HDD.(dřív to normálně šlo). Dostanu se do nej jen, když vytáhnu HDD a po delším čekání, kdy PC marně zkouší nabootovat se BIOS spustí. (klávesa F2 je funkční, to by PC nepíplo).Napadá někoho co s tím? Dík...

Odpovědi na otázku

Vypnout zhůvěřilost zvanou "fastboot"

Vypl jsem "rychlé spouštění" (win 10) a.... nic, jen píííp... a wokna.Ono i když vyndám HDD tak by to mělo po pípnutí hned pustit BIOS, ale ono se to snaží bootovat a teprve až když nic nenajde, tak až po nějaké době spustí bios automaticky.

Nabídku zavádění lze také vyvolat stisknutím klávesy [F12], když se na obrazovce objeví logo Fujitsu.

Zkusil jsem a chová se stejně, jak F2 ... pííp a...Wokna