» Poradna » Programy

Nelze spustit Age of Empires online

Dobrý dennejde mi spustit AoE online. Vzdy se zapne launcher a po stisknuti tlacitka play se objevi chybova hlaska:"Another Games for Windows - LIVE application is active. Please close it and try agin." a pritom zadnou app zapnutou nemám. nainstaloval jsem si i "games for windows marketplace",ale ten mi nejde ani spustit.mám acer Aspire V5-531Gprocesor na 1,30 GHzram 4 GBa 64x win 7

Odpovědi na otázku

Jdi přes správce uloh a vypni vše co by tam bejt nemělo.. Poté spusť launcher přes "spustit jako správce". Skus i přeinstalovat marketplace, Máš hru legálně koupenou ?