» Poradna » Ostatní

Nelze smazat soubor z disku Novell

Uložila jsem si webovsou stránku na disk na serveru Novell. Má dlouhý název, cca 80 znaků. Nyní ji chci smazat, ale nejde to, hlásí to že "soubor nelze smazat"  Přistupuji k Novellu z OS WIN XP přez Novell Client 4.90 SP2. Jiné soubory normálně jdou zakládat i mazat, jen tento jeden ne a prakticky se jinak neliší od jiných. Neměnilajsem ani práva, či jiné atributy. Prostě nejde smazat ani po restartu Novell serveru.Co s tím? Helenahelena.kubesova@seznam.cz

Odpovědi na otázku

A přejmenovat V TC (Shift+F6) na něco rozumného a následně smazat také nejde ?

Ne, nejde hlásí to, že "soubor nejde přečíst"

Co to je za Netware?At ho spravce smazne v nwadminovi, tam i takoveto neposlusne soubory vzdycky sly.