Nelze smazat soubor - cim to muze byt

PC WINXP,neustale prehravam videa a filmy ruznych formatu, nekdy se stane ze video jde spatne prehrat a nechce se zobrazit ci ma nejakou chybu, a pote se stava ze dany soubor nelze prejmenovat ci smazat protoze pry je pouzivan, ale toto se opakuje i po nekolikatem restartu, po kliku pravym tl. a vlastnosti souboru se neco objevi az za strasne dlouhou dobu..pritom chkdsk atd. je v pohode, ze by to nejak zpusobovali kodeky...nejde mi to do hlavy, napr i po rozkopirovani daneho souboru na jinou partition nelze se kopie chova uplne stejne... heeeelp lps...

Odpovědi na otázku

použij na ten soubor program Unlocker - tuším se tam jmenuje...ten ho odemkne. Lze ho sehnat třeba na Slunečnici

Zrovna dnes jsem měl stejný problém.Soubor šel smazat v Nouzovém režimu