» Poradna » Web a internet

Nelze se připojit na žádný FTP

Ahoj,mám problém. Potřebuju se připojit z počítače s win 7 na ftp, ale po zadání "ftp://xxxxx.cz" mi to napíše "Zadaná složka je pravděpodobně neplatná. Zvolte jinou složku."Nevíte, čím by to mohlo být?V google chrome se na to ftp bez problému dostanu, ale potřebuju to nastavit jako složku v průzkumníku.Na ostatních počítačích s win vista, win 7 i mac to bez problému funguje. Tady mi to ale vyskakuje pokaždý. Je jedno, co tam napíšu za adresu.Díky moc.Boban

Odpovědi na otázku

Mne to funguje normalne. Zkus vypnout suitu antivirku.

Ten xxxxx FTP byl jenom příklad, pokud to nemyslíš jako vtip. :))Je tu nainstalovanej Norton 360 a i po vypnutí to nefunguje. Windows tu hlášku vyhodí okamžitě, ani si nic nezjišťuje.

Promin, byl to vtip. Ale s tim antivirem to bylo mineno vazne.

zadání kam? Do průzkumníka?

Jo.Tento počítač - připojit síťovou jednotku - připojit k webovému serveru, na který lze ukládat dokumenty... - další - "vybrat umístění v síti", "Určuje adresu webového serveru, umístění síti nebo serveru FTP" - další - teď zadám adresu toho ftp "ftp://něco.cz" a po stiknutí další mi vyskočí ta hláška.

Muzes zkusit pripojeni pres Total Commander?

To funguje bez problému. Potřebuju to ale nutně přes toho průzkumníka.

Nikdo nemá žádnej nápad?

Ahoj, už se ti to podařili vyřešit? Mám totiž úplně stejný problém. Díky předem za odpověď