» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze se připojit na účet

Dobrý den, dneska jsem měl Blue Screen. Tak po zapnutí PC jsem dal zkontrolovat chyby na jednotce našlo to chyby a opravilo je to ale po přihlášení do Windows jsem měl jinou tapetu a vyskočila na mě tabulka s nápisem "viz titulek" dal jsem odhlásit zkusel se přihlásit znova. Pak jsem koukal na nějaké forum tam bylo napsané abych několikrát restartoval PC bez přihlášení udělal jsem to a stále nictak se obracim na vás jestli neví někdo jak to vyřešit

Odpovědi na otázku

O jakem zarizeni pises? Pripoj pripadne i operacni system. Kristalova koule mi žbluňkla do septiku

Přes to zařízení piši. Windows 10

HW chyba. S největší pravděpodobností poškozený disk. Windows nemůže otevřít Váš profil, kvůli poškozeným datům.Pokud nezvládnete provézt kompletní diagnostiku HW a opravit poškozený profil, zaneste PC do slušného servisu.