» Poradna » Notebooky

Nelze se připojit na bezdrátovou tiskárnu Canon MG8150

Dobrý den, mám problém s připojením mého notebooku na bezdrátovou tiskárnu Canon MG 8150. S tiskárnou žádný problém nikdy nebyl a vždy vše fungovalo. Najednou mi Windows napsal, že tisk nelze provést, jelikož je tiskárna ve stavu OFFLINE i přesto, že byla zapnutá. Zkusil jsem ji tedy vypnout / zapnout a vše opakovat ale nic. Po několika pokusech zkoušení jsem ji zkusil odebrat a poté jsem ji chtěl znovu přidat. Jenže tiskárna se v seznamu nalezených bezdrátových zařízení nezobrazí, i když je zapnutá a připojená na domácí wifi sít. Nevím zda nemám něco špatně nastaveného, ale problém se objevil z ničeho nic, žádná nastavení jsem nikde neměnil a tiskárnu prostě teď v "Zařízení a tiskárny" nevidím i když je plně zapnutá a připravená. Děkuji za vaše tipy a rady.

Odpovědi na otázku

Sused si kupil dalsi v poradi uz stvrty wifi router a pospajal si ich ako "posilovac signalu", cim ti vpohode zarusil priestor. Aj taketo vysvetlenie by mohlo byt spravne.

"Khábl" vždy byl a bude "khábl" kde nemusíš bezdrát nepoužívej ho.