» Poradna » Web a internet

Nelze se připojit k bezdrátové síti

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mám dělat, když se mi notebook Asus EeeBook x205TA nechce spojit s bezdrátovou sítí? Když jsem ho pořizovala, vše fungovalo a až teď poslední dobou se nechce spojit. Když najedu na nastavení a chci odstranit potíže, vždy se ukáže, že mám nastaveno ruční připojení k bezdrátové síti, přitom jsem nic takového nenastavovala. Jen nevím, i když jsem prolezla celé nastavení, kde se to dá přenastavit. Moc mi tyto věci nejdou, tak prosím o radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

operačný systém?

Edice Windows 10 HomeVerze 1607Build operačního systému 14393.693Typ systému 32bitový operační systém, procesor pro platformu x64Doufám, že jsem našla správné údaje.

"... že mám nastaveno ruční připojení k bezdrátové síti, " - pak ho přepni na automatické připojení / připojit se k síti když je v dosahu - nebo tak něco tam mají wokna uvedeno, najdeš to ve správě bezdrátových sítí - především záleží na tom, jaký máš OS, to jsi neuvedla.

Edice Windows 10 HomeVerze 1607Build operačního systému 14393.693Typ systému 32bitový operační systém, procesor pro platformu x64Snad jsem to uvedla správně.Bohužel nic takového právě najít nemohu, jinak bych to už dávno nastavila jako automatické připojování.

win 10 velmi rády mění ovladače na dle svého lepší. možná je to stejný případ. nedávno jsem to právě na asusu řešil.pokud je to stejný případ, takstart - vyhledat - správce zařízení - sítové adaptéry, najít wifi, rozkliknout, záložka ovladač, vrátit změny ovladače.

druhá možnosť je ovládací panel (vo W10 ho schovali do: štart-systém-ovl panel) - možnosti internetu - karta: pripojenia - nastavenie siete LANhttps://ctrlv.cz/TRCN

Vše jsem našla, jen když jsem rozklikla síťové adaptéry, tak je tam v nabídce pouze Bluetooth a same WAN Miniport, ale wifi vubec ne :(

Vše jsem našla, jen když jsem rozklikla sitove adaptery, tak v nabidce je pouze bluetooth a same WAN Miniport, ale wifi vubec ne :(

Start > Nastavení > Síť a Internet > Wi-Fi > Spravovat známé sítě > vyber svoji síť > Vlastnosti > Automaticky připojit, když je v dosahu - Zapnout