» Poradna » Notebooky

Nelze se přihlásit

Dobrý den, čas od času se mi zřejmě aktualizuje notebook a vyžaduje po mě změnu hesla. Jakmile zadám své staré heslo napíše mi notebook hlášku "před přihlášením je třeba změnit heslo uživatele" normálně potvrdím dám ok vyskočí mi Teda obrazovka se zadáním nového. V prvním okně je tedy HESLO v druhém NOVÉ HESLO ale když zadám nové vyskočí mi "zadaná hesla nejsou shodná". Neví si někdo rady?

Odpovědi na otázku

lebo do tretieho okna kde je "potvrdit nove heslo" nedavas nic. Tak tam daj nove heslo. Inak aky mas windows? pro alebo home?

Home

Normalne vse vyplnuji a furt nic

https://www.tipsdotcom.com/images/change-your-passwo... hore napises stare heslo, do stredu nove a na spodok nove. Das tu sipku vpravo.

Open command-prompt with administrative privileges and run the following command:net accounts /maxpwage:unlimited

Do obou rámečků zadej nové heslo. To tě nenapadlo?

Napadlo zas tak tupej nejsem ale díky za radu