» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze se přihlásit na uživatelský účet v PC

Ahoj,mám počítač HP a v něm Windows 8. Počítač jsem vypla obvyklým způsobem a při pozdějším zapnutí mi nešlo přihlásit se k uživatelskému účtu..hází mi to hlášku: "Systém vás nemohl přihlásit. Pokud problém přetrvává, obraťte se na správce systému" ..bohužel na stránkách Microsoftu jsem pomoc nenašla. Četla jsem něco, že to může být antivirem..mám nainstalovaný avast..

Odpovědi na otázku

Proč si,proboha,instalujete do osmiček další antivir.Jasně je všude uvedeno,že Defender je v osmičkách vymakaný.Nic,ale vůbec nic do W8 neinstalujte,dělá to paseku.

Já se vůbec nemůžu přihlásit na uživatelský účet, tudíž se nedostanu do počítače...

Po zadání spravného hesla na počítači, se stejně nemohu prihlásit, stále mi to píše špatné heslo. Poradíte mi?

Taky mám tenhle problém

To jsem vůbec nevěděla, co teď s tím?

Takže se mi povedlo částečně obnovit systém, nainstalovala word apod. a jiný obvyklý programy...a stalo se znova...tak nevím čím to může být..instalovala jsem toto: KM player, Photoscape, aTube Catcher a uTorrent....co je špatně...to nesmím mít nainstalovaný vůbec nic? k čemu ten PC pak mám?

Dal bych přednost úplnému obnovení a přihlásit se znovu.Nenastavovat místní účet,omezuje to přístup k mnoha věcem.