» Poradna » Mobily

Nelze se přihlásit ke Google

Ahojte,prosím radu...manžel si objednal mobil přes wish. Mobil přišel v pořádku, ovšem problém je s přihlášením ke google účtu. Zadám manželův mail i se správným heslem, ale vyskočí mi chyba:Při komunikaci se servery Google došlo k potížím.Zkuste to znovu později. Nevíte, co s tím? Když se přihlásím přes počitač, tak mi to ukazuje, že mobil je připojen k účtu.Děkuji za rady.¨

Odpovědi na otázku

Kupovat telefon z Wish je více než nešťastné. Doporučuji vrátit v zákonné lhůtě 14 dní a pořídit telefon u ověřeného prodejce elektroniky.

no děkuji za předmětnou odpověď...zkusili jsme to na doporučení známého, jsme již poučeni :) nicméně mobil nám i po vrácení peněz zůstane a tak jsem jej chtěla zprovoznit aspoň pro dceru, které do začátku vystačí.Tudíž bych jej ráda zprovoznila :)

Vyzkoušejte toto: https://www.youtube.com/watch

Nic mi po tom není, ale přihlásit mobil pro dceru na manželův účet asi není dobrý nápad … proč jí nezaložíte vlastní?

když on tam nejde ani nový...

"nicméně mobil nám i po vrácení peněz zůstane" - si děláš prdel?Ako môže po vrátení peňazí za tovar zostať váš? Veď je to obohatenie.

Ano, na wishi je bezne...pokud neco nefunguje jak ma, ci je poskozene, ci prijde pozde, nebo tak neco, vraci penize s tim, ze zbozi zpet nechteji. Objednavame tam velice casto a vetsinou vse prijde jak ma, parkrat se ovsem stalo, ze problen nastal, ale podpora wish nema zadny problem pri reseni.

Nevím jak jsi přišel na to, že na zahraniční prodejce, natož mimo EU, se vztahuje zákonná lhůta 14 dní na vrácení ;) Jinak ale souhlas, na Wish takovou věc nekupovat.

Na wishi lze reklamovat zbozi do 30 dnu ;)

To je možné, ale neexistuje tam žádná zákonná 14denní lhůta na vrácení, jako při nákupu z českého e-shopu :)

Vratit nechteji, proste poslou penize a zbozi si nechate.

Někdy stačí restartovat mobil,ale to je jen má zkušenost.

Tak resetovani nepomohlo

A do mobilu jde instalovat aplikace,myslím z jiných zdrojů.Pokud ano,tak přes Total Commander apk se podívat do hosts co tam je.Měla by tam být IP: 127.0.0.1 localhost pokud je tam něco jiného,tak není divu,že nejde se přihlásit.

No instalovat jsem zkousela z prohlizece, tam se prihlasim, dam instalovat...napise to ze se to tedy naistaluje a pak ze je nainstalovano, ale aplikace nikde neni.

No to je normální,to mě děla taky a aplikace se nainstaluje až pustím Obchod Play.Tak to instalovat z těch jiných zdrojů.https://total-commander.en.uptodown.com/android v něm se podívat,kořenová složka,systém,etc a tam otevřít hosts a podívat se co tam je.

Možná nebude na škodu instalovat i služby google play. https://google-play-services.en.uptodown.com/android

Dekuji za rady...nainstalovala jsem pomoci odkazu...po instalaci google sluzeb, najednou nabehlo prihlaseni k uctu. Takze ten uz je spojen s mobilem. Nicmene ihned prestalo fungovat vse ostatni...google play hlasi chybu, ze prestal pracovat, to stejne prohlizec, gmail...proste vse, taky vyskakuje tabulka, ze prestal pracovat android system :( pujde s tim jeste neco udelat?

Motna to bude chtit restart. Po nabehnuti by se melo vse aktualizovat samo. Me obcas hlasi ze je pripraveno vicero aktualizaci a vse udelaji samo a seto

Restart nepomohl...ale dekuji

A co v nastavení aktualizace softwaru.

proč nenapíšete co je to za mobil???

To je totiž už taková "místní specialita" a téměř tradiční "folklór" tazatelů. Menšinově v lepším případě (a někdy) sdělí srozumitelně popis problému, většinově nesdělí, na jakém HW fungují a tuto chybu mají. S rozšířením, dostupností a možnostmi spotřební elektroniky mi přijde, že je to čím dal horší.

A poskytnout zpětnou vazbu, jestli rada pomohla, tak aby z toho měl užitek i někdo jiný při podobném problému, nebo poděkovat....tak to dřív bude v pekle sněžit.

Ach, Vy jste chytrolin :) zpetna vazba? Predstavte si, ze na pc nesedim vkuse ;) tudiz za rady dekuji, ale jaksi se v tom hrabu teprve ted, pac deti se sami nenaveceri, nevykoupou, nepomazli, neulozi ;) Jinak zatim nefunguje nic :/

1) Chytrolín nejsem 2) děti se sam-Y nenavečeří (učivo 2. třídy ZŠ) 3.) Psaní nic moc, čtení nula...tu značku /model,typ/ telefonu se evidentně asi nedozvíme.

Pripada mi to ze koupili hrackuhttps://www.wish.com/m/search/whis

Hmm, tak ten je dobrý. Až se chce člověku říct "Panebože, kde to spí a co to žere".

Mobil je z wish, psala jsem vyse...oznaceni modelu M10S, verze androidu 5.1.

Udržet vlákno rovněž neumíte. To už by fakt chtěl člověk moc. Mějte se, přeji hezký večer Vám i dětem.

Tam prodávají jen jediný typ mobilu? O tom dost pochybuji.Napsat dotaz česky by také neškodilo. : )

Bože jak vidím Wish a ty jejich ***** reklamy, tak se mi zvedá kýbl. Můj tip je, že ten telefon je nějaká šunka, která nemá licencováno použití Google nebo zmršený FW a tak nefunguje. Já bych takovou noname šunku, s největší pravděpodobností prolezlou malwarem nebo nekvalitní výbušnou baterií (nbo obojí) zahodil do dálky a koupil telefon normálního výrobce.