» Poradna » Ostatní

Nelze se přihlásit k PlayStation účtu

Dobrý den, mám problém s přihlášením na herní konzoli PS3 k účtu PlayStation účtu. Synovi se z ničeho nic (nic neměnil nic nenastavoval, hraje víceméně jenom FIFU) nepodařilo po zapnutí přihlásit k účtu, ani na konzoli ani na pc, na konzoli píše "An error has occurred. You have been signet out of PSN.(80710016). Já se z mé jiné IP adresy na účet normálně přes pc přihlásím. Nevíte čím to může být respektive jak toto odstranit? děkuji

Odpovědi na otázku

Mají to teď zabugované, kamarádovi to taky nejde.

..zajímavé je, že z jiné ip adresy se na účet přihlásíme, jako kdyby ta synovo byla blokovaná, ale nevidím důvod proč, to zřejmně nebude, že to mají zabukované, to by nešlo všude...nebo nějaké nastavení routru?, nevím, přestalo to z ničeho nic, bez nějakého nastavování připojení nebo routru..

Dobrý den mám PS3 dlouhou dobu a stále se snažím udělat účet na PlayStation network a stále mi to píše occured nevím jak dal můžete poradit děkuji za každou radu

Mně už se nedaří přihlásit dobré dva měsíce, ani přes ps3 ani přes počítač. Hlásí stejnou chybu. Kdybyste přišli na to, co s tím, dejte prosím vědět.

Ahoj. Mám najednou stejný problem. Nelze ani změnit heslo.

už to někdo vyřešil nebo ne . mě to skočilo včera porucha 80710016

Dobrý den koupil jsem si ps4 vsechno pohode a najednou se chci prihlasit do psn vsechno vyplním a najedno error nevíte co stim