Nelze se načíst obraz

Dobrá den sestavil jsem si pc z mích starších dílu které jsem požíval před 3 lety. a rozhodl jsem se je dát do kupy ale chyběla základní deska tu jsem dokoupil aby pasovala grafická karta s pinem VGA a pinem na Hard Disk IDE.Dal jsem vše dohromady a obraz nenaskočil. S grafickou kartou se nic nedělalo před třemi lety fungovala a během těch třech let ji používal kámoš do té doby dokud si nekoupil tu novou.Díky předem za rady.Díly: Základní deska MSI N1996 K8N Neo3 grafická karta Radeon 9550 procesor AMD Semplon.

Odpovědi na otázku

cpugrafikaadeskatikfunkčnímupcnestačisnadjsemtonapsaltvoujřečí

dík za radu :)

navicsocket754.jehodneletityapochybuji,žejimělpredtremiletoroky.

mam tam vše ale harddisk nebudu psat a taky zdroj a monitor

Zapomněl jsi na paměť

Pokud tvé znalosti IT jsou stejné jako znalost češtiny, tak ti to nikdy fungovat nebude !!! Osle

Kdo je tady osel, toť otázka!

Z aky kmen ty byt?