» Poradna » Mobily

Nelze připojit mobil k PC.

Zdravím, mám problém s mobilním telefonem Huawei i5. Když zapojím USB do pc, tak se mi neukáže nabídka připojení, ale mobil se začne pouze nabíjet. Nevím čím to může být, mobil je nový, předtím jsem se připojoval k PC s několika telefony a vše fungovalo . Nevíte, čím to může být ??

Odpovědi na otázku

Aby to fungovalo musí telefon podporovat USB OTG. Předpokládám, že tento levný mobil to neumí. Pohledej v manuálu.

Nebo zkus aplikaci:https://play.google.com/store/apps/detailskterá to zjistí.

To je divný, měl jsem mobil za 2500,-kč a uměl to, tenhle byl za 6 000. Každopádně díky za radu.

Předpokládám, že máš originál USB kabel, některé krátké ocásky byly jen pro nabíjení něčeho, a datové dráty neměly.