» Poradna » Notebooky

Nelze připojit k internetu ani na jiného uživatele

Dobrý den, mám starší notebook. Nyní mi nejde přihlásit nebo přepnout na jiného uživatele a ani připojit k internetu. Píše mi to, že se nepodařilo zahájit závislou službu nebo skupinu a hází chybu Error nr: 10107 - Při systémovém volání, při kterém nikdy nemělo dojít k chybě, došlo k chybě. Nevíte někdo čím to může být? Děkuji

Odpovědi na otázku

Takze tajny starsi laptop s tajnym operacnim systemem tajne verze tajnym zpusobem pripojujete k tajne siti poskytovane tajnym zarizenim?Pak je rada snadna: Bud budete od te lasky, dodate zcela zjevne potrebne chybejici informace, idealne srozumitelne, nebo .. si budete muset poradit sama, pripadne problem sverit odbornemu servisu.

1. Pustit Windows v Safemode.2. Spustit CMD (Windows Key+R).3. V CMD napsat "netsh winsock reset" (bez uvozovek) a Enter.4. Restarovat PC.

Pokud by slo o pripad, kde winsock reset pomuze (coz je klidne mozne), pak netreba ten Nouzovy rezim.