» Poradna » Mobily

Nelze připojit bezdrátová sluchátka

Dobrý denJiž 2. rok mám bezdrátová sluchátka Prestigio PBHS1.Jsou skvělé při používání s telefonem.Ovšem notebooku (W10) se nechtějí připojit :( .Dělám to podle návodu: zapnu blouetooth v ntb, poté zapnu sluchátka a pak stisknu tlačítko pro spárování. Ovšem notebook má sluchátka ani nevyhledá.Mohli byste mi prosím poradit, jak daný problém vyřešit?Děkuji

Odpovědi na otázku

Zkusil bych sluchátka na test připojit na jiném NB s Win10.

Sluchátka jsou funkční. Spíš bych zkusil připojit jiné zař. k notebooku. ☺