» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze přihlásit - windows 10

Dobrý den, před chvíli se mi dokončila aktualizace na win 10, hádám, že nějaká větší, jelikož trvala asi 40 minut. Po dokončení a přihlášení se mi opět ukáže úvodní obrazovka pro přihlášení a takhle stále dokola. Nevíte prosím co s tím? Jsem zoufalý a nemohu přijít o soboty na disku. Děkuji

Odpovědi na otázku

Standardní postup:instalace W10 do čistého SSD.Přesný postup najdeš ve FAQ:https://guide.mople71.cz/cs/wnt/w10install.phpUjisti se, že při instalaci není dostupný internet, jinak tam instalátor nacpe MS účet místo lokálního.Pokud to nezvládneš:svěř to odborníkovi.Dokumenty pak obnovíš ze zálohy.

Už je to vyřešeno děkuji, byla to nějaká chyba po auktualuzaci, pomohl mi nouzový režim, přes který jsem se dostal na plochu a dal jsem restart. Poté vše funguje. Zvláštní, že restart z přihlašování plochy nepomůže, ale restart z nouzového režimu ano.

Dik za tip. V desitkach bych se o nouzak asi bez pobidky nepokusil, zatimco v sedmach to slo jak po masle.