» Poradna » Počítačové sítě

Nelze přehrávat videa na tn.cz v IE

Ahoj všichni,prosím vás všechny tímto o pomoc.Nelze mi přehrávat videa(z tn.cz) v IE.Zkusil jsem tedy Mozillu a tam mi to kupodivu jde úplně normálně!!! Rád bych se tedy touto cestou dozvěděl,co mám v IE špatně nastavené,že mi to tam nelze přehrávat.Mozilla to přehraje bez jakéhokoliv nastavení (IE mám 6),ale,nemyslím si,že by byl právě tam ten problém. Předem děkuji za každý příspěvek. Josef

Odpovědi na otázku

Daj si tam IEE 7.

mas najnovsi adobe flash player ?

bud rad, jinak jestli stále trváte na přísunu hodnotných informacích zkuste nejnovější flash player www.adobe.com ...

Trápil jsem se se stejným problémem na Novinky.CZ Na Firefoxu to hrálo, na IE7 ne. Zjistil jsem, že to bylo v dodatku IE7Pro. V nastavení -vyhledávání nesmí být povoleno blokování reklam. Pak to jde. Ani na HelpDescu Seznamu si s tím nevěděli rady. Přišel jsem na to sám. Odistaloval jsem IE, znova nainstaloval a fugovalo to. Po naistalování IE7Pro to zase nejelo. Po odstranění blokování reklam to jede.