» Poradna » Programy

Nelze přehrát hudba na spotify

Mám dotaz. Na Spotify mi některá alba nejdou přehrát, ani se nezobrazuji u interpreta. Na spotify podpoře semnou mluví robot takže bez odpovědi. Pokud bych to specifikoval, dělá mi to hlavně u DE rapu. Např nové album od umělce King Khalil - King Kong, nebo některá alba od umělce Capital Bra apod. Ty alba nejsou viditelné a když je najdu pod speciálním odkazem tak nejdou spustit. Nevíte někdo jak toto vyřešit? Přece jenom je to služba za kterou se platí a nechci být omezován.

Odpovědi na otázku

Zrejme vedli v tých skladbách ideovo závadné repy, tak majú utrum.

To právě ne, protože lidé mimo CR to poslouchají na spotify bez problémů .

A neobsahuje tvá hudba brutální texty třeba jako znásilnění, zabití nebo sebevraždu? Mnoho např. metalových kapel zpívá /většinou v AJ tak tomu nemusíš rozumět/ a obsa může být filtrován.

Pravděpodobně regionální blok majitelů práv. Pokud tomu tak je, tak jediná legální cesta je se odstěhovat do země, kde lze ta hudba přehrát... anebo šedá zóna VPN, to ale nelze použít úplně vždy a všude

VPN sem zkoušel a to nefunguje, to opravdu není jiná cesta jak to obejít? Zkoušel jsem všechny ostatní platformy a je to všude stejne.

Koupit na Amazonu a ve Spotify přehrát přes Local Files

"The greyed out tracks just mean that for whatever reason, they are unavailable in your country. This could be due to licensing or the request of the record label or artist. Unfortunately, this is something that Spotify doesn't have control over as it is up to the individual music companies. "

Nemáš v nastaveniach vypnuté "Explicit Content" ?