» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze otevřít nastavení sítě a internetu

Zdravím potřebuji pomoc stala se mi taková věc že dneska mi vypadl internet (klasika) ale to co mě zarazilo bylo to že když jsem klikl na dole v pravo na liště na internet (nastavení) a pak klikl na síť jako bez přístupu k internetu tak mi na monitoru probliklo okno (vypadalo to jako příkazový řádek a hned zmizelo) a nic. Nebo když kliknu pravým tlačítkem myši a dám přizpůsobit nebo nastavení obrazovky tak se stane to samé jen problikne okno a nic poradí mi někdo děkuji za případnou pomoc.

Odpovědi na otázku

Zkus restartovat. Pokud nepomůže, máš nabořený systém. Zkus se vrátit pomocí bodu obnovy. Jestli ani to nepomůže >> čeká tě reinstalace.

Výpadek internetu není klasika, je to chyba.. Pokud nazýváš výpadky internetu klasikou, pak tam máš slušný bordel.. Když si s tím neumíš poradit, ověř si a kontaktuj ISP, zdali od nich vše v pořádku. Jinak může být problém v routeru .. nebo v síťových ovladačích.. nebo v zabordelařeném systému, viz čistítka a tunítka všeho druhu.. nebo zavirovaný PC.. nejspíš zase nějakej sračkovitej notebook..

Ne ne mám tak 1 rok nový počítač a občasný výpadek se stává mám starý router a bojím se reinstalace protože nechci aby se mi smazali všechny hry data apod. Sice je možnost zachovat soubory ale jsem v tom zmatený někde píšou že se zachová jen složka s dokumenty a profilem

Mozna by stala za uvahu vymena routeru. To na dokumentu v pocitaci nema vliv :)

Vedle start do vyhledání napiš síť zda to najde mě ano.

Pak nevím, co s tím neustále řešíš dokola.. Kup nový router.. Nový počítač by si zasloužil spolehlivé připojení k netu.. Pokud máš systém v pořádku, nemusíš přeci pro chyby v síti provést přeinstalaci systému. To musíš vědět jen ty, jestli je systém O.K.. Odcházející router může způsobovat výpadky netu.. Často se stává, že na chvíli pomůže restart routeru.. nebo jeho reset.. Záleží na okolnostech jak se to chová. Může vypadnout net i při stahování většího souboru z netu.. To jest taky známka odcházejícího routeru..

Ve spravci zarizeni nemas vide nejaky problem? Vetsina problemu s Windows zpusobuje bud automaticka aktualizace driveru, nebo automaticke aktualizace obecne..Pokud je vse vypnute a system funguje, tak jediny kdo muze system poskodit je uzivatel..