» Poradna » Mobily

Nelze odinstalovat aktualizaci

Dobrý den,nedavno jsem aktualizoval android na nejnovější verzi, ale problém je ten, že když si rozkliknu nastavení aplikace youtube, kde vidím např. spotřebu dat, oprávnění, atd..., tak v pravém horním rohu chybí 3 tečky. (Ovšem u jiných aplikací stále jsou). Na ty když se mačko, šly odinstalovat aktualizace, ale teď to nejde. Je nějaká možnost jak ty 3 tečky vrátit zpět ), nebo odinstalovat aktualizace jiným způsobem?Předem děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Ne, aktualizace androidu odinstalovat nejde, protože aktualizace nahradila tu původní verzi a t nezůstala v telefonu nikde schovaná. Jinak po aktualizaci na vyšší verzi androidu je vhodné provést tovární nastavení, jen tak je jistota, že vše bude fungovat jak má.

Pardon, měl jsem namysli odinstalování aktualizace youtubu, ne androidu

Pokud tam ta aplikace je jako systémová, to znamená, že nejde kompletně odinstalovat, tak potom jdou odinstalovat její aktualizace. Ovšem bohužel se tak nevrátíš na předchozí verzi, ale na nějakou starou z doby výroby toho telefonu.

Jelikož tam ty 3 tečky nejsou, tak YT systémová apka asi nebude. Je tedy nějaký jiný zbůsob jak aktualizace odinstalovat? Nemusí to být předchozí verze, ale klidně jen ta z dob výroby telefonu.

Otevři "Nastaveni", potom "Aplikace" a rozklikni tu u které chceš aktualizace odinstalovat. Tam by měla být možnost "Odinstalovat aktualizace". Pokud tam ta možnost není, tak to asi nepůjde.

Bohužel tam ta možnost není. Dříve to ale šlo. Je možné stahnout starší verzi YT z nějakého neoficiálního zdroje?

Je. Ovšem musíš tú nešťastnú aplikáciu odinštalovať z Androidu, z alternatívnej stránky, kde sú APP (súbory *apk) stiahnuť staršiu verziu, povoliť v Androide inštaláciu aplikácii tretích strán a nainštalovať. A potom ju už neaktualizovať. A pokiaľ budeš mať šťastie - bude do buď nezamorená, alebo archivovaná originálna aplikácia, v opačnom prípade môže mať v sebe "votrelca", ktorý ti zasviní komplet celý mobil.