Nelze nastavit správné rozlišení

Zdravím všechny, mám takový problém, známému zamrzla myš a jak byl naštvaný, tak restartoval PC. Po restartu se mu zobrazuje to nejmenší rozlišení v 16 barvách a zmizel ovladač grafické karty. Zkoušel jsem ho opět nainstalovat a nic, nepomohlo ani obnovení systému. Nevíte někdo co si s tím počít ? Má Win 7, graf. kartu nVidia GeForce 8500.

Odpovědi na otázku

to vypadá na to, že nezamrzla myš, ale odišla grafická karta, skús ju vymeniť.