» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze nainstalovat windows

Zdravim, snazim se preinstalovat windows 7 na windows 10 skrze flashdisk. Po spusteni instalacky jsem si nechal ssd disk i hdd zformatovat a na ssd jsem chtel W10 nainstalovat. Bohuzel mi to neslo, tak jsem to zkusil na HDD a zde mi to taky neslo. U obou mi to pise stejnou chybu: Windows cannot be installed to this disk. The selected disk has MBR partition table. On EFI systems, Windows can only be installed to GPT disks.V tuto chvili vas zadam o pomoc, co delat abych mohl windows nainstalovat. Diky!

Odpovědi na otázku

Netřeba formátovat, ale SMAZAT !!!

Super! Funguje, diky moc :)

Hraješ si na Trolla... ???Třeba si děláš jen prdel.. Sedmičkáři se jen tak ničeho nic nehrnou do desítek.. "Windows cannot be installed to this disk. The selected disk has MBR partition table. On EFI systems, Windows can only be installed to GPT disks."K výše citovanému textu v uvozovkách použij překladač a poté si vygoogluj termíny: MBR, GPT Zkusil jsi to na SSD i na HDD...??? Ponechal bys oba disky připojené, obzvláště při instalaci Win 10? O.K... tak to tak ponechej. Když se ti posere, uděláš mi tím radost..

Mluvíš jen za sebe. Ale psycholog by Ti s paranoiou mohl pomoci