» Poradna » Notebooky

Nelze nainstalovat Windows na Acer Travel Mate

Spadl mi systém na notebooku Acer TravelMate 5760, originální recovery disk nemám, ale při pokusu instalace z čistého disku Windows mi to vždy při nabíhání skončí v příkazovém řádku a konec, zkoušel jsem několik CD i Windows 8 a stále to stejné. Aceru jsem už instaloval několik, ale s tímto jsem se ještě nesetkal, někdo nějaké nápady? Zkoušel jsem i výměnu disku, defaultní nastavení biosu, stále stejný výsledek, také nefunguje klávesnice pro vstup do biosu (pouze externí) a nelze nabootovat ani např. do Hirens Boot. Už mi došly veškeré nápady, pouze přefleshovat BIOS, ale na stránkách mají pouze instalačku z Windows.

Odpovědi na otázku

Přepni z UEFI do klasického biosu.

a nevíš jakým způsobem?

Bios je InsydeH20, žádná možnost na změnu tam není, resp, skoro nic tam není :/

kupsi sedmički