» Poradna » Programy

Nelze nainstalovat skype

Dobrý den. Reinstaloval jsem si windows a chtěl jsem si nainstalovat skype ale ihned jakmile jsem otevřel instalačku bum hláška nelze nalezt nebo spustit microsoft instalátor tento problém mám na více počítačích. Zkoušel jsem vše aktualizovat windows atd. atd. windows mám 7 Profesional 64 bit . Děkuji za každou radu.

Odpovědi na otázku

No tak sis asi stáhl špatnou instalačku.Já jsem Skype instaloval před týdnem a jako vždy - bez problému.

Skype jde vždy bez problému, souhlas.https://get.skype.com/go/getskype-windows