» Poradna » Web a internet

Nelze mi změnit jméno v gmailu.

Stále se ostatním ukazuje moje odeslaná pošta pod starým jménem" Tomáš Zato <qqq00142@gmail.com>" , ačkoliv v gmailu mam nastaveno Tomáš Šipula. Nevíte co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

Vždy existuje nějaké řešení:1. Zeptej se na podpoře Gmailu2. Zajdi na Matriku a požádej o změnu příjmení

Jasně, taky řešení, ale raději bych slyšel jinou odpověď. Přesto díky

Nevím, jak jsi to nastavoval...takže projdi, přečti a vyzkoušej: https://www.google.com/search

Tomáš Fuk

Nevim ze by se dalo zmenit jmeno tedy to pred c. mozna domu, taky bych uvitalNebo to bude tim ze jsi z Hovězí(ho)

Jo já že je vůl, a on je fakt z Hovězíhom z té vísky u Vsetína

A ješte se čilí že jsme kokoti. Sam je nejvetsi kdyz si po nastaveni jmena ktere se ukazuje adresatum. ho neulozi.A ted je jeste 🐃🐃🐃🐃🐃🐂🐂🐂🐂

Tak jo, koukam, že je to tu samej kokot, takže popojedu dál.

Na 20 roku a 3 mesice si sam kokot.Radu ti jeden ve vlakne dal s odkazem.

... tak ten kokot jsi ty! Víš o tom, že když si změníš základní údaje, tak po tobě budou chtít ověření, tj. třeba i Občanku? ... Bylo to tady už několikrát ...