» Poradna » Notebooky

Nelze mi spustit počítač ani v nouzovém režimu

Odpovědi na otázku

Jaky OS. Vestecke koule dostali jen dobri poradci.

Pak je nabořený systém nebo jen zavaděč.. Otázkou zůstává, jestli vůbec víš, jaký systém je v tom stroji(Notebook/ stolní PC...???) nainstalovaný ..???

Zapoj to do zásuvky, ve které je elektřina

Skus ho potlacit, dnes som susedovi pomohol roztlacit auto a naskocilo.

Tam zrejme pomohla i baterka ale PC tata telky ji tezko ma.Kdyby potlacila no 💩

I v NR (pro někoho možná překvapivě) je třeba se klasicky přihlásit ke svému účtu.Takže pokud je uživatelský profil poškozený (poměrně častá varianta), přihlásit se (stejně jako v normálním režimu) nelze...Zdravá záloha systému (bitovka) to jistí, ovšem je potřeba ji mít. Připraveným štěstí přeje....