» Poradna » Windows (a jiné OS)

Nelze mi načíst JPG v prohlížeči obrázků

Ahoj, nejdou mi otevřít fotky a obrázky pomocí prohlížeče obrázků od windows. Píše mi to že tento formát souboru není podporován. U všeho. JPG,GIF atd... nevíte co stím je? Mám přeinstalované nové windows, i předtím mi to psalo a teď po přeinstalování taky.

Odpovědi na otázku

tak jsem zjistil že je to virem HOWDECRYPT kretý mi to blokuje, nevíte někdo jak se ho zbavit???

preinštaluj ,maš to skor ako sa stym srat a vysledok bude všelijakysamozremostou je čista placka DVD alebo aspon jej kopia

myslíš přeinstalovat windows?? to jsem udělal. Ale asi jsou ty soubory už trvale poškozený ty fotky

no čo asi tak snimi mysliš že bude? podla mna len zmazat

kdyby byl nějakej program kterej by je deskryptoval zpet??? :(

zazipuj 2-3 a hod to na uložto a daj odkaz mrknem sa nato

ahoj tak jste na něco přisli co jsem koukal tak to přepíše asi půlku 1 řádku fotky když je uložená v jpg a otevřuji v textáku

Použij originál jistě uložen ve fotobance / externím HDD / SD kartě přístroje či cloud. Fotky nelze skladovat na jednom místě, pokud ano nebyly důležité. S opravou bych nepočítal takto zničené soubory = Ende.