» Poradna » Programy

Nelegální windows

No nevím,jestli mě neignorujete....,mám Windows XP,ale z druhé ruky.V poslední době se mi zobrazuje ,že jsem držitelem nelegalní kopie,páchám trestný čin a pod.Radu typu kup si originál nehledám.Jsem důchodce...,existuje nějaké odblokování,nebo možnost jak tomuhle zobrazení zamezit?nějaká stránka,či co???A můžou mě případně dohledat opravdu?Děkuji.

Odpovědi na otázku

Zkusil bych google nebo na Zive-vpravo co umi upozorneni programu Vyhody legalnich windows?Je to pod nejctenejsi clanky-ale pokud nejste schopen precist-i diskuzi-vyvodit z toho zavery a zaridit se podle nich nezbyva nez legal windows.

No v prvom rade by bolo dobré vedieť akú verziu XP vlastníte.Ak ste kúpil, alebo dostal od niekoho XP  OEM verziu, tak táto OEM verzia je v súčasnosti viazaná na ID základnej dosky na ktorej bola aktivovaná.Dá sa takáto kópia WIN zlegalizovať aj dodatočne-u zástupcu spoločnosti MS /pozri stránku MS windows/.Je aj veľa návodou v poradni, čo, kde vypnúť v systéme aby sa hlásenia nezobrazovali.V tom vám ale neporadím, pretože vlastním legálnu kópiu WIN a týmito vecami som sa nikdy nezaoberal.Rada na záver: Pokial chcete na tomto PC internet je najlepšie program zlegalizovať.Pekný deň.

měla by pomoci obnova systému na datum před 3.3. 2006 a zakázat automatické aktualizace.

umíte hledat na poradně a číst?