» Poradna » Ostatní

Nekvalitní vypalování

Hudbu vypaluji na CD v MP3 a používám Nero 7 Premium a v něm Nero Expres při přehrávání vypáleného CD jsou v hudbě mezery- usuzuji že to způsobuje velká rychlost vypalování ,která se tam nikde nedá nastavit a automaticka tam naskočí maximální rychlost 48x.Dá se tam někde regulovat rychlost vypalování? A Jak-nemůžu to nikde najít asi jsem trubka. Dík.

Odpovědi na otázku

Nero - NeroToolkit - DriveSpeed

Ano,seš trubka,když rozum chybí, Google poradí-jen se zeptat-www.pctuning.cz ...

Díky za upozornění. To je tak, když jsou prsty rychlejší, než hlava.
Sorry.

To je divný.Já používám Nero6 a vždy před vypalováním si to samo zjistí jakou rychlost medium zvládne a dovolí mi zvolit i rychlost nižší.
Drive Speed je myslím jenom na zpomalení mechaniky pro přehrávání,ale třeba se pletu.

Nepleteš.

V NeruExpres 7 máš v levé části uprostřed malý obdélníček a v něm šipku směr doleva. Když na něho klikneš, rozbalí se Ti další část okna, kde můžeš nastavovat rychlost vypalování a jiné věci

Díky zabacek - až teť jsem to našel