» Poradna » Windows (a jiné OS)

Některé video se přehrává otočené na výšku (o 90°)

Zdravím,mám tento problém:Ve složce mám uloženo několik videí a některá z nich se přehrávají otočená o 90°. Na ukázku posílám odkaz na dva náhledy ze složky. http://www.uschovna.cz/zasilka/KKIPUKT4RZ8M3DFK-... Video je pořizováno na stejném zařízení jen několik sekund po sobě. Přehrává se to stejně jak ve WMP tak i v VLC a nechápu proč to tak je, když videa jsou totožná. Mám pocit, že se tento problém začal objevovat až potom co jsem přešel na W10. Prosím o radu co s tím.

Odpovědi na otázku

Desina je perverzná, vábi ťa čumieť na monitor do polohy ležmo.