» Poradna » Windows (a jiné OS)

Některá nastavení určuje vaše organizace

Čauky všem,mám Windows 10, legální, a v nastavení v záložce Windows update mi začala vyskakovat červeně hláška "Některá nastavení určuje vaše organizace". Školní účet jsem odebrala, ale nepomohlo to.Nevíte někdo co s tím?Děkuju :)

Odpovědi na otázku

Ahoj, u kterých nastavení to píše? Pokud jsi například zakázala aktualizace z jiných počítačů nebo omezila zpětnou vazbu, tak se to může běžně objevovat.

Dnes jsem zakázala synchronizaci dvou počítačů, tak jestli to nebude tím? Ještě včera se mi tam nic takového neobjevovalo.

Typicky se to zobrazuje, pokud se něco změní v Zásadách skupin.

Obvykle to píše v účtu uživatele, když něco nastaví "globálně" správce.

Taky když něco nastavíš přes gpedit.

Nemas nahodou ten pocitac v domene?

Školní účet jsi odebrala? A ten počítač je taky školní, nebo tvůj doma?

Já na to mám reg soubor s tímto obsahem:reg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\DataCollection" /v "AllowTelemetry" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WINEVT\Channels\Microsoft-Windows-Application-Experience/Program-Telemetry" /v "Enabled" /freg delete "HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows\DataCollection" /v "AllowTelemetry" /freg delete "HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /freg delete "HKCU\Software\Policies\Microsoft\Windows" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\Policies" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsStore\WindowsUpdate" /freg delete "HKLM\Software\Microsoft\WindowsSelfHost\Applicability" /freg delete "HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows" /fStačí vložit do textového souboru a uložit jako "něco.reg" a spustit. A nebo si jednotlivé klíče projít ručně a smazat.