» Poradna » Ostatní

Nekonečné načítání procesu

Někdy když kliknu na ploše na ikonu Počítač u Windows 10 tak se mi nespustí ale objeví se otáčivé kolečko načítání . Při dalších opakování kliknutí na ikonu se už neobjeví načítací kolečko ale malé okénko s tímto textem: „Aplikace nereaguje.Pokud počkáte,je možné,že začne znovu reagovat. Chcete tento proces ukončit? Ani po čekání se nic neděje tak souhlasím s ukončením a už je všechno v pořádku. Jenže toto se mi objevuje dost často. Jak přesně zjistím jaký proces tuto chybu způsobuje? Jak tomu zabráním? Děkuji všem za doporučení.

Odpovědi na otázku

Co obsahuje sestava?

1. Windows 7 Ultimate Edition (X64) 2.procesor: Intel Core i5 4590 taktovaný na 3,30 GHz3. Základní deska: MSI H97 PC Mate (MS-78504.HDD: SSD OCZ-ARC1005.RAM : 16 GBstačí?

Nepopletl jsi to?V úvodním dotazu máš uvedený "Windows 10"v doplňujícím"Windows 7 Ultimate Edition (X64)"Ani v jednom případě neuvádíš verzi OS.Používáš oba OS?Jedná se o reálné nebo virtuální OS?Jsou oba OS nainstalované z ověřeného originálního MS média?Jaký bezpečnostní systém je v provozu?Použil jsi nějaký "čistič" typu CCleaner nebo tweak?Doplň verze OS a text hlášky z Admin logu z daného okamžiku.

omlouvám se popletl jsem to v současné době používám nově Windows 10 Pro.....

jde o známou chybu posledních buildů této parodie na operační systémřešením je čistá instalace