» Poradna » Programy

Někdy nefunkční přihlášení do Windows Vista po probuzení PC

Windows Vista Byznys, zapnu PC, pracuju, dám režim spánku. Po různě dlouhé době PC probudím, objeví se přihlašovací dialog, zadám heslo a vidím červený křížek, text "Stav:" a tlačítko OK. Když na to chvíli nechápavě hledím, tak se PC samo restartuje.
Obrázek přihlašovacího dialogu:
img217.imageshack.us ...

Podívám se do Prohlížeč událostí - Protokoly systému Windows - Systém a po každém takovém restartu PC je tam záznam:
Událost 15016, HttpEvent
Nelze inicializovat balíček zabezpečení Kerberos pro ověření na straně serveru. Datové pole obsahuje počet chyb.

Nemáte někdo postup, jak se zbavit tohoto iritujícího stavu?

Odpovědi na otázku

Mě dělá něco podobnýho XP.Asi je to bug windows,který nebyl opraven-nekompatibilita s některým hw(hdd,chipset,některý ovladač...).

Ta událost to určitě nebude, když ji najdeš na Microsoftím technetu, tak o ní píšou, že si jí nemáme všímat, to bude něco jiného. Mně se vyskytuje taky a nic mně to nedělá...

otrava je, že to někdy neudělá týden, a potom třeba to dělá jeden den při každém probuzení PC. Jinou chybu v záznamech systémových událostí jsem nenašel. Kdyby aspoň byla nějaká chybová hláška, doteď jsem byl s Vistama spokojenej...

A nenaistaloval jsi nějaký nový program, který by to mohl způsobovat?