» Poradna » Web a internet

Někdo se mi dostal do e-mailu

Dobrý den , dnes se mi stalo že jsem chtěl zkontrolovat e-mail ale nechtěli se mi načíst nové emaily a poté mi napsalo že přihlášení se nezdařilo , heslo jsem zadával několikrát správně ale nic se neděje , změnu hesla nemůžu udělat protože mám uložené staré tel. číslo a náhradní email jsem tam nedával. Email mám vytvořen od seznam.cz Nějaké rady co s tím ?

Odpovědi na otázku

Kontaktuj technickou podporu Seznam.cz

Co bude lepší telefonicky nebo emailem ? A jinak zkoušel jsem hledat ale našel jsem pouze to že momentálně to rekonstruji tak jestli by jsi mi mohl prosím kdyžtak poslat link.

Tak jestli provádí nějaký upgrade nebo údržbu, tak to bude ono, jejich mail servery jsou prostě nedostupné.

Tudíž bude lepší po telefonu? Našel jsem nějaké číslo a pevně doufám že bude i funkční.

Píšeš "A jinak zkoušel jsem hledat ale našel jsem pouze to že momentálně to rekonstruji", když v domě nepojede výtah (třeba se opravuje), tak jak tím výtahem chceš jet? Pokud probíhá nějaká úprava serverů emailu seznamu, tak jak se tam chceš přihlásit? Pak je docela pochopitelné že to nejde. Nikdo se ti tam nenaboural.

A tobě to jinak funguje nebo jsem jediný? Odpoledne zavolám a zeptám se ...

Já seznam nemám, nezkusím to.

Už jsem se dostal , musel jsem stáhnout aplikaci email.cz a hned to šlo tudíž nevím kde je problém ale radši jdu hned změnit heslo děkuji za pomoc

Nevím, ale myslím že to tou aplikací nebylo. Pokud dělali nějakou "rekonstrukci", tak prostě jejich mailové servery byly nedostupné. Je to tak těžké pochopit? Nikdo se ti tam nedostal. Pokud by to udělal, tak ti změní heslo sám a ty se tam nedostaneš ani přes tu aplikaci.

Tak teď je to snad jedno ne ? Když je všechno vyřešené.

....osobne!

Už jsem to vyřešil :)