» Poradna » Programy

Někdo na skypu !

prosím o radu na skypu mě někdo neustále otravuje třeba i 5x za den mi chodí žádosti o přátelství jakási uganda libye prostě z takovích zemí ,nikam jsem svůj skype nedal ani nikdo znamí napíšou jen třeba hello a jak se mám a pak nic tak se spíš chci zeptat jesly se to taky někomu děje

Odpovědi na otázku

Přidej si je do blokovaných.

Nastav si, že ti mohou psát jen tvé kontakty.

To nezablokuje zadosti o kontakt. Ty budou samozrejme povolene dal.Reseni je jasne - proste to ignorovat. Tezko totiz zabranite vsem svym kontaktum v tom, aby si zavirovali pocitac. A jakmile je jednou PC kohokoli ze Skype kontaktu kompromitovan, zacne tenhle spam (pricemz vycistenim toho PC samozrejme nekonci..).

mozna by i pomohlo i odvirovat, velka pravdepodobnost duvodu, proc chodi tyhle zadosti

jestli seznam jeho Skype kontaktů létá někde po spamovacích komunitách, tak odvirování nepomůže.

dekuji za radu

vzdáleně podobné, jako by ze skypu od synovce mi chodily vzkazy "Je to vaše fotogragie, je to váš pes a. Napsal jsem mu nelichotivé. A protože jsem nebyl sám u vědomí si, že zřejmě něco chytil věc začal řešit. Všem nám jím postiženým rozeslal po skype odkaz, který po kliknutí na něj záležitost utnul. Pak už nic nepřišlo. Říkal že zřejmě po připojení svých kontaktů s fejcbukovými chytl vira do adresáře, který pak napomohl dalším nekalostem ve snaze šířit se dál. Na fb mi kdysi chodili krávovské nabidky, ale tam jej stačilo zrušit a víc se nevracet do téhož profilu.

nechápu proč to někdo dělá

Stačí odmítnout a nebo rovnou zablokovat, pokud to má tyhle cizojazyčné "nicky". O žádný zavšivení os se nejedná a je to opět po letech jakási vlna, něco jako často probírané "nigerijské mejly". Pokud si ve windows, vůbec neodmítej, rovnou blokuj, toť vše. Já su teda v linuxu a taky mi to sem občas leze, už toho mám od loňska v zablokovaných 64 "kousků".

hlavně pokud je i odkaz nereagovat, jinak se toho nezbaví ani v jeskyni

"jestly" to není tím, že se na nic neptáš...... Věta tázací je s otazníkem na konci ? - U trotlů viditelně né!!!!!!

ptám se ne to jak to vyřešit to ti taky nedošlo asi ne ale mohlo je to poradna živě

klidni vášně, naprav pravopis a co se ti nezdá, na to nereaguj stejně či hůře, už to tu museli promazat

Nikdo tady neví kde se na netu touláš, zda máš propojené kontakty skype a fejcbuk, kde virstvo řádí jako na hambatých stránkách, karty nic nepoví a křištálové koule tu nikdo nedostal. Často se tu vaří polévka z vody a sekerky

Když se na něco ptám, položím otázku! Kdo to nechápe je DEBIL - tak jako ty!

Otazník není rozhodující, stačí text.

Tak na to snad ten otazník je... Taky stačí napsat "jestly" a vlastně na konec věty přidat místo otazníku smajlíka - kde ten "češtin" spěje ?

v průběhu měl i otazník, ale mazalo, se mazalo, ...

?